Viešbutyje įrengtas specialus aukštas moterims

Best Western Portal Hotel viešbutyje (Brisbanas, Australija) įrengtas aukštas, skirtas tik moterims – vyrai ten patekti negali. Viešbučio atstovai mano, kad šio aukšto įrengimas atitinka poreikius – daugiau nei 40% Australijos verslo reikalais keliaujančiųjų yra moterys. Maža to, daugelis jų keliauja vienos. Jei moterys nepažįsta miesto, į kurį atvyksta, tuomet specialiai joms skirtame viešbučio aukšte jos jausis kur kas saugiau ir patogiau.

Didžioji dalis keliaujančių moterų rinkdamosi nakvynės vietą didžiausią dėmesį skiria saugumui. Best Western Portal Hotel viešbučio aukšte Ladies Only Floor saugumui skirtas didžiausias dėmesys - vyrų nosims ten nėra vietos. Aukšto dizainas alsuoja moteriška elegancija. Tas pats pasakytina ir apie kambarių interjerą – visur dominuoja moteriška aura ir spalvos, gausu smulkmenų ir niuansų, kuriuos pastebėti ir įvertinti gali tik moterys. Kiekviename numeryje žurnalai moterims, kvepalai, žvakės, chalatai ir šlepetės, higienos ir kosmetikos priemonių komplektas. Bus patenkinti ir įnoringiausi poreikiai – esant reikalui bus galima užsisakyti ir plaukų tiesintuvą ar kilimėlį jogai.

Saugumą užtikrina atskira speciali lifto kortelė, su kuria galima patekti tik į moterų aukštą. Aptarnaujantis aukšto personalas taipogi sudarytas vien iš moterų.

Best Western Portal Hotel įsikūręs pačiame Brisbeno verslo komplekso centre. Viešbutis turi 84 kambarius, 11 iš jų yra moterų aukšte.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13899899sec.