Rudaplaukiai rinkosi Olandijoje

Daugiau nei 4000 rudaplaukių šių metų rugsėjo 5 dieną susirinko Bredoje (Olandija), kurioje vyko viso pasaulio rudaplaukių sambūris. Šventės dalyviai atvyko iš įvairių pasaulio kampelių. Šis susitikimas organizuojamas jau penktus metus iš eilės.

Bredos mieste, esančiame Olandijos pietuose, šios šventės metu šurmuliuoja vien rudos, rausvos, oranžinės ir raudonos spalvos plaukų savininkai. Šventę rengia dailininkas Bertas Rouvenhorstas, - pirmąkart ji surengta 2005-aisiais. Šventės metu senajame Bredos mieste vyksta daugybė vakarėlių, diskutuojama rudų plaukų temomis, užmezgama daug naujų pažinčių. Festivalyje dalyvauja ir psichologai, kurie savo laiką skiria diskusijoms apie rudus plaukus, požiūrį į juos. Žinoma, diskutuojama ir ne vien su rudaplaukiais. Dėmesys skiriamas įvairiems klausimams: rudaplaukių diskriminacijai, izoliacijai visuomenėje, rudaplaukių pasitikėjimui savimi.

Rudaplaukių festivalis yra šventė tiems, kurie džiaugiasi ir puikuojasi savo plaukų spalva. Šventės organizatoriai pabrėžia, kad renginio metu rudaplaukiai turi galimybę jaustis labai laisvai ir nesuvaržytai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.91540313sec.