Kanadoje pasaulį išvydo du ypač reto pandų pošeimio mažyliai

Du ypač retos raudonųjų pandų šeimos mažyliai išvydo pasaulį Vinipego mieste esančiame „Assinibojna“ zoologijos sode. Rugsėjo 2 dieną jie pirmą kartą parodyti žiniasklaidai. Zoologijos sodo kuratoriaus Bobo Viglio teigimu, paaugėję mažyliai bus pervežti į Niujorko ir Kolumbo (Ohajo valstija) zoologijos sodus. Tai padaryti įpareigoja tarptautinė raudonųjų pandų išsaugojimo programa.

„Assinibojna“ zoologijos sode gyvena keturios raudonosios pandos. Dvi iš jų - Slešas ir Deša – į Vinipegą atkeliavo iš Japonijos 2002 metais ir šiemet susilaukė mažylių.

Raudonosios pandos yra ne ką didesnės už drūtą katiną. Jos daugiausia minta bambuko lapais, tačiau mėgsta ir įvairius vabzdžius, graužikus. Specialistai suskaičiavo, kad šiuo metu pasaulyje gyvena apytikriai 8 tūkstančiai šių gyvūnėlių. 800 iš jų gyvena įvairiuose pasaulio zoologijos soduose, todėl tikimasi, kad pavyks išsaugoti šią retą gyvūnų rūšį.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
The concert will feature from popular tango pieces to completely unfamiliar, yet touching compositions from the latino music movement. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15314078sec.