Didžiausia liaudies šventė Šiaurės Vokietijoje - Bremer Freimarkt

15.-31.10.2010 Bremeno 5-tasis metų laikas

Kai metai prieina prie tamsiausio metų laiko slenksčio, Bremene prasideda labiausiai raibuliuojančios savaitės. Ištisas 17 beprotiškas dienas miestas prie upės "stovi ant galvos" ir tampa visos Vokietijos geros nuotaikos ir ilgų naktų tvirtove.
Kai Bremene vyksta "Bremer Freimarkt", ore skraido serpantinai ir balionai, kvepia meduolių širdelėmis ir raudonais "meilės" obuoliais, žmonės juokiasi ir yra nusiteikę nuotykiams. Kiekvienais metais milijonai žmonių iš arti ir toli atvyksta čia, kad sudalyvautų visokeriopai "-ausiame" renginyje. Jokia kita liaudies šventė nesiūlo lankytojams tiek daug naujoviškų karuselių atrakcijų, kaip "Bremer Freimarkt". Ir niekur kitur žmonės taip gerai nemoka švęsti, kaip šiame Hanzos mieste prie Vėzerio. Jau nuo 1035 metų miestas kasmet iškilmingai švenčia savo "turgaus teisės" suteikimą ir tokiu būdu turi seniausias liaudies švenčių tradicijas Vokietijoje.
Sužinokite daugiau!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
The concert will feature from popular tango pieces to completely unfamiliar, yet touching compositions from the latino music movement. | Žiūrėti daugiau
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14626908sec.