125-asis automobilio gimtadienis: automobilių vizijos Badene-Viurtemberge

Kokios buvo automobilių gamintojų vizijos anksčiau ir kokios jos yra dabar? Žmonės, kurie žavisi technika, o ypač jaunimas Altliusheime prie Hokenheimo, Badene-Viurtemberge, įsteigtame muziejuje "Autovision" Tradition & Forum gali sužinoti, kokia yra mobilumo ateitis ir kokia buvo jo pradžia.

Mobilumo "lopšiu" laikomas dviratis. Parodoje eksponuojamas barono Karlo Draiso "velocipedas", rodantis pirmuosius dviračio kūrimo bandymus. Parodoje taip pat galima pamatyti Vankelio variklius, kurių technologija yra alternatyva įprastiems stūmokliniams vidaus degimo varikliams. Tai leidžia susipažinti su variklių vizijomis ir sistemomis. Be to, įvairūs tyrimai ir objektai yra susiję su mobilumo ateitimi.

Lankytojus ypač domina važiavimas be kenksmingų medžiagų ir benzino. Žmonės, kuriuos žavi automobiliai, šiame muziejuje taip pat gali pamatyti plačią automobilių įvairovę. Išmokti ir suvokti mobilumo pagrindus padeda šešios interaktyvios temų grupės. Be automobilių, judėjimo jėgos, variklio ir automobilio - tai yra dar ir skaitmeninis važiavimas ir fizika.

» Sužinokite daugiau!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
The concert will feature from popular tango pieces to completely unfamiliar, yet touching compositions from the latino music movement. | Žiūrėti daugiau
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16989899sec.