Lėtais žingsniais judant „amerikietiškais kalneliais“

Trokštate nervus kutenančio greičio ir adrenalino? Lapkričio 13 dieną Vokietijos mieste Duisburge atidarytas atrakcionas to nesiūlo, nors atrodo labai panašiai kaip amerikietiški kalneliai. Naujausiu miesto akcentu tapusios didžiulės skulptūros Vėžlys ir tigras Magiškasis kalnas takeliais vaikščiojama pėstute, ir galvą gali svaiginti nebent tik aukštis.

Rūro srities vakarinės dalyje esančio Duisburgo miesto Angero parke atidaryta skulptūra primena tipinius pramogų parko amerikietiškus kalnelius, tačiau ją sudaro pėsčiųjų tilteliai. Tiesa, užlipti galėsite tik iki 13 m aukščio, nes vadinamąja „mirties kilpa“ lankytojams vaikščioti neleidžiama. Truputį gaila, ar ne?

Skulptūra yra 200 metrų ilgio, 20 metrų aukščio ir sveria apie 90 tonų. Jos įrengimas kainavo beveik 2 mln. eurų. Skulptūra apšviečiama 880 LED lempomis, todėl ji gražiai atrodo ir po saulėlydžio. Gal iš viršaus tamsoje matysite nelabai toli, tačiau lempučių jūra tikrai paliks įspūdį.

Šio meno kūrinio autoriai – hamburgiečiai Heike Mutter ir Ulrich Genth. Kaip sako patys menininkai, jų siekis buvo parodyti, kad galima ne tik nuolat skrieti lyg važiuojant amerikietiškais kalneliais, bet ir sąmoningai sulėtinti gyvenimo tempą.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26720881sec.