Du broliai iš Pekino orkestrą sukūrė iš daržovių

Du broliai iš Pekino ėmėsi neįprastos karjeros – muzikos instrumentų gamybos iš morkų, bulvių ir kitų daržovių.

Sumanymas groti daržovėmis 43 metų Nanui Weidongui ir 41-erių Nanui Weipingui kilo tik prieš dvejus metus, tačiau per tą laiką tai jau tapo jų aistra ir karjera, praneša telegraph.co.uk.

Broliai dar būdami vaikai įprastais muzikos instrumentais groti išmoko iš tėvo muzikos mokytojo. Dabar jie gyvena ir dirba nedideliame bute Pekine, kur gręžia skyles morkose, aguruočiuose, lotuso šaknyse ir kiniškuose batatuose ir taip gamina muzikos instrumentus.

Pasak brolių, skirtingos daržovės turi skirtingą gamą, todėl jos tinkamos skirtingoms melodijoms išgauti: saldžioji bulvė gali virsti okarina, bambuko ūglys – fleita, batatas – švilpyne.

Tačiau išgauti reikiamą natos aukšti vis tiek yra sunku, nes dėl oro temperatūros, drėgmės pokyčių ir kitų pokyčių skylių forma gali pasikeisti ir instrumentas išsiderins.

Broliai, kurių repertuare – ir tradicinė Kinijos fleitų muzika, ir šiuolaikinė popmuzika, dalyvavo gimtojoje šalyje vykusiame talentų šou. Jų honorarai už koncertą siekia nuo 30 iki 50 tūkst. juanių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11442995sec.