Tarptautinio kelionių organizatoriaus TEZ TOUR pozicija dėl situacijos Egipte

Šiuo metu Egipto Hurgados kurorte yra 100 lietuvių turistų, į šią šalį atvykusių su TEZ TOUR. Didžiojo dalis, 82 asmenys, į Lietuvą grįžta rugpjūčio 19 d.

Kelionių organizatorius nuolat seka Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijas, vertina informaciją gaunamą iš TEZ TOUR biurų Egipte. Pasikeitus rekomendacijoms, bus organizuojamas turistų parskraidinimas anksčiau laiko.

„Nesiruošiame rizikuoti savo klientų saugumu, todėl bus imtasi visų reikiamų priemonių. Ten esantys žmonės nuolat informuojami apie situaciją, teikiamos rekomendacijos kaip elgtis. Ekskursijų organizavimas Egipte yra sustabdytas į Kairą, Aleksandriją bei Liuksorą, jos nebus atnaujintos kol nebus užtikrintas turistų saugumas“,- sakė TEZ TOUR Lietuvoje Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Visus keliautojus, kurie dar tik planuoja arba jau yra įsigiję kelionių paketus į Egiptą, prašome atidžiai sekti TEZ TOUR skelbiamą informaciją, kontaktuoti su savo kelionių agentūra.

„Įvertindami padėtį, savo klientams suteikiame galimybę, įsigytą kelionę į Egiptą keisti kita arba koreguoti jos datą. Nors informacija teikiama, svarbu, kad žmonės ir patys realiai vertintų padėtį“, - kalbėjo I. Aukštuolytė.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2002728sec.