"AirBaltic" apyvarta auga

Didžiausia oro bendrovė Baltijos šalyse „airBaltic” šiemet ir toliau gerina savo veiklos rezultatus tiek Vilniuje, tiek Rygoje. Per devynius šių metų mėnesius „airBaltic” iš Vilniaus pradėjo skraidyti į 7 naujas kryptis, iš Rygos – į 12. Taip pat pradėti vykditi skrydžiai iš Liepojos į Hamburgą, Kopenhagą ir Rygą.
Oro bendrovė per tris šių metų ketvirčius uždirbo 25 milijonus litų , t.y. 51 proc. daugiau lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais.
Per devynis šių metų mėnesius „airBaltic” skraidino 1,49 mln. keleivių, o tai yra 39 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu metu. Bendrovės apyvarta  šių metų periode pasiekė 590,9 milijonų litų, bei išaugo per 40 proc. lyginant su praėtais metais. Oro bendrovės veiklos pajamos per 9 mėnesius pasiekė 92,4 milijonus litų, ir tai yra 51 proc. daugiau nei 2006 m., kai devynių mėnesių pajamos sudarė 61 milijoną litų.
„Per tris pirmuosius šių metų ketvirčius mūsų kompanija atkakliai dirbo augindama rinką, plėsdama savo skrydžių tinklą ir gerindama veiklos rezultatus. Šie pasiekimai leis „airBaltic” pasiūlyti naujus skrydžius išlaikant žemas bilietų kainas, kitus novatoriškus produktus bei paslaugas”, – teigia oro bendrovės prezidentas Bertoldas Flickas.
Per šių metų sausį – rugsėjį „airBaltic” pradėjo planuotus skrydžius iš Liepojos į Hamburgą, Kopenhagą ir Rygą. Iš Rygos pradėta vykdyti skrydžius į Romą, Atėnus, Stavangerį, Gomelį, Kuresarę, Liepoją, Heraklioną (Kreta), Monastirą (Turkija), Palmą (Palma de Maljorka), Larnaką (Kipras) bei Dalamaną ir Bodrumą (Turkija). Iš Vilniaus pradėti skrydžiai į Briuselį, Ciurichą, Malagą, Milaną, Barseloną, Romą ir Kišiniovą.
Per pirmus devynis 2007 m. mėnesius „airBaltic” taip pat pristatė internetinę skrydžių registraciją, kuri keleiviams leidžia sutaupyti nemažai kelionės laiko. Internetu keleiviai gali užsiregistruoti, pasirinkti vietą lėktuve ir atsispausdinti įlaipinimo kortelę.
Per minėtą laikotarpį „airBaltic” kompanija sukūrė 158 naujas darbo vietas, taip padidindama darbuotojų skaičių iki 948 asmenų. Oro bendrovė per tris ketvirčius užėmė 44,9 proc. rinkos Rygos oro uoste ir 35,95 proc. Vilniaus oro uoste. „airBaltic“ bilietų pardavimai internetu sudarė 45 proc. „airBaltic” bilietų pardavimų apyvartos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23086596sec.