"airBaltic" mažina mokesčius ir stiprina pardavimus internetu

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė "airBaltic" pasiūlė savo klientams daugiau paslaugų internete ir nuo šios savaitės sumažino mokestį internetu perkamiems bilietams 4,5 lito (1,3 euro). Tokį sprendimą bendrovė priėmė dėl stipriai išaugusios internetinių pirkimų paklausos – per pastaruosius metus bilietų įsigijimas internetu padidėjo 20 proc. ir dabar sudaro net pusę visų bendrovės pardavimų.

"Šiandien internetu parduodame apie pusę visų skrydžių bilietų ir esame tikri, kad šis skaičius tik augs. Be to, pristatėme naujas papildomas paslaugas, kurias keleiviai taip pat gali įsigyti internetu – tai automobilių nuoma, kelionės draudimas, internetinė registracija ir viešbučio rezervavimas. Taip plėsdami paslaugas siekiame pasiūlyti visapusišką kelionės paketą tiems keleiviams, kurie teikia pirmenybę kelionės planavimui ir paslaugų įsigijimui internetu", – sako generalinis "airBaltic" direktorius Bertolt Filck.

Pasak jo, paslaugų užsakymas internetu turi dar vieną papildomą privalumą – tokių užsakymų valdymas yra ekonomiškesnis ir pačiai oro bendrovei. "Pasinaudojant šiuo kainų skirtumo privalumu, nusprendėme toliau mažinti visų "airBaltic" bilietų, užsakomų mūsų interneto tinklalapyje, kainas", – teigia Bertolt Flick.

Tuo tarpu dėl didėjančių platinimo kaštų skrydžių bilietų, kurie įsigyjami ne internetu, kainos ūgtels 8,98 lito (2,60 Euro). Oro bendrovės atstovai pažymi, kad bilietai žemiausiomis kainomis yra parduodami išskirtinai www.airbalitc.com.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., SAS – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu "airBaltic" lėktuvų parką sudaro dvidešimt vienas lėktuvas: dešimt "Boeing 737 – 500", trys "Boeing 737-300" ir aštuoni "Fokker 50" lėktuvai. Šiuo metu bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Rygos, taip pat skrydžius iš Kaliningrado bei Liepojos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.09459996sec.