Vilnius pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje Taline

Vilniaus miestas ir VšĮ „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“buvo  pristatyti tarptautinėje turizmo parodoje „TOUREST 2008“ Taline.
Vasario 15-17 dienomis Taline eksponuojamoje parodoje lankytojams buvo pateikta išsami informacija apie Vilniaus turizmo išteklius ir paslaugas, pristatyti nauji reklaminiai leidiniai: „Vilnius — grožis, paslaptis, stebuklas“ rusų kalba, „Vilniaus stebuklai“ anglų kalba bei kompaktinis diskas „Vilnius“. Parodos metu bus pristatoma ir renginių programa, skirta projektui „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.
Tai regioninė turizmo paroda, į kurią susirenka turizmo profesionalai iš įvairių Estijos regionų ir kaimyninių šalių, parodoje dalyvauja turizmo verslo atstovai iš daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Šiais metais paroda vyksta septynioliktąjį kartą.
Susidomėjimas Lietuva ir Vilniumi kiekvienais metais sparčiai auga. Praėjusiais metais svečiai iš Estijos įsiveržė į dešimtuką šalių, iš kurių į Lietuvą atvyksta daugiausia turistų. 2007 metais estai užėmė devintąją vietą, o atvykusiųjų skaičius, lyginant su 2006 metais, išaugo per 12 proc. Dauguma estų į Vilnių atvyksta laisvalaikio bei verslo reikalais.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10866404sec.