Talino parke nutūpė baltasis angelas iš Vilniaus

Lietuvos ambasadoje Taline kovo 27 dieną Estijos žurnalistams, turizmo, kultūros ir švietimo srities atstovams, taip pat užsienio ambasadų darbuotojams, kuruojantiems kultūros klausimus buvo pristatytas projektas „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.

„Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” direktorė Elona Bajorūnienė supažindino susirinkusius su Vilniaus, kaip Europos kultūros sostinės koncepcija, papasakojo apie atliktus darbus, numatytus renginius ir apžvelgė laukiamus rezultatus.

Susirinkusius pasveikino Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis. Ambasadorius pasidžiaugė, kad Lietuvos laimėjimai kultūros ir meno srityse bus plačiai pristatomi Europai 2009 metais, o baltasis angelas – Vilniaus kultūros sostinės simbolis nuo šiol ir Taline kvies miesto gyventojus ir svečius apsilankyti Lietuvoje.

Renginio dalyvius taip pat pasveikino Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas, kuris kartu su jį lydinčia Vilniaus miesto savivaldybės delegacija, atvyko į Taliną dalyvauti kasmetiniame Baltijos miestų forume.

Į „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ pristatymą Taline taip pat atvyko baltojo angelo kūrėjas menininkas Vaidas Ramoška, kuris kovo 28 dieną, dalyvaujant Vilniaus, Rygos ir Talino miestų delegacijoms, Talino Tuvi parke iškilmingai pasodino baltąjį angelą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35580182sec.