Siaubo naktys oro uoste arba kaip nemokėti už viešbučio paslaugas

Jau keletą metų Kanados gyventoja Donna Makšerija (Donna McSherry) domisi oro uostų nakvynių galimybėmis, o tiksliau savo internetinėje svetainėje skaito lankytojų komentarus ir renka blogiausius oro uostus. Svetainė virte virė nuo pasisakymų apie blogiausias nakvynės naktis. Apklausoje dalyvavo 9879 žmonių. Sulaukta apie 844 komentarų.

Remiantis lankytojų atsiliepimais, teigiama, kad kai kurie oro uostai tiesiog neatitinka lankytojų poreikių. Vienas iš jų - Frankfurto Hahn oro uostas. Vienas Londondo Heathrow oro uosto lankytojas rašo: „tai vienas netvarkingiausių, nešvariausių pasaulio oro uostų”. Tuo tarpu apie Romos Fiumucuno oro uostą sklando taip pat ne patys geriausi komentarai. Daugelis lankytojų tiesiog bijotų atgal grįžti į šį oro uostą. Mat čia jie jautėsi itin nesaugiai, aplink skraidė perintys paukščiai, kurie ne vieną lankytoją “apdovanodavo” išmatomis.

Neigiamų atsiliepimų sulaukė ir Manila oro uostas. Tai ne tik nuobodi, nešvari, purvina vieta, bet ir perpildyta lankytojais. Teigiamas dalykas - bevielio interneto Philippine Airlines salono buveinė. Kitas nerimą keliantis oro uostas - Indira Gandhi oro uostas Naujajame Delyje (Indija). Būtent šiame oro uoste turistai kovoja už savo gyvybes – aplink zujo vabzdžių, pelių ir kitų paukščių virtinės. Vienas iš prasčiausių oro uostų - Los Andželo (JAV) oro uostas. Poilsiui trukdo įvairūs triukšmautojai. Panašių komentarų sulaukė ir Johno F. Kennedy oro uostas Niujorke (JAV). Oro uoste vyrauja chaosas, prastas darbuotojų aptarnavimas, uždaryti restoranai ir parduotuvės.

Antroje blogiausių oro uostų vietoje liko Maskvos Šeremetjevo oro uostas. Svetainės lankytojai tikina, kad čia dirba labai nemandagūs darbuotojai, vyrauja korupcija bei uosto teritorijoje vaikšto pavojingi asmenys.

Anot Sleeping In Airports skaitytojų, blogiausio oro uosto titulo vertas Paryžiaus Charles de Gaulle oro uostas. Komentaruose minimas grubus personalas, kietos bei nepatogios sėdimos vietos, neveikiantys garsiakalbiai bei nuolat sklindantis tualetų kvapas.

Svetainės Sleeping In Airports lankytojai - neturtingi keliautojai, kurie renkasi nakvynes oro uoste. Portale galima rasti įvairios naudingos informacijos. Portale nuolat atnaujinamas internetinis dienoraštis - blogas, kuriame galima rasti informacijos apie oro uosto nakvynių galimybes, pasidalinti savo patirtimi bei pasinaudoti kitų lankytojų patarimais. Vienas iš svetainės lankytojų dalinasi savo patirtimi, siūlydamas rinktis nakvynę Bergamo oro uoste (Italija): ”Nakvynė Bergamo oro uoste jums sutaupys 18-20 eurų! Tačiau miegas nebus ramus. Jums teks miegoti kietose kėdėse arba miegmaišiuose ant grindų. Daugelis žmonių jaučiasi kaip namie: vaikšto be marškinėlių arba basi [...]. Miegoti galėsite tik iki penktos valandos, mat nuo tada pradeda veikti oro uostas.

Daugiau informacijos: www.sleepinginairports.net.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.28862286sec.