Paprasti triukai, padėsiantys sutaupyti pinigų keliaujant

Laikantis kelių paprastų principų, kelionės išlaidas galima ženkliai sumažinti. Kaip tai padaryti?

Tikėti prietarais apsimoka tuomet, jei jais tiki ir kiti. Remiantis swoodoo.de analizės duomenimis, konstatuota, kad skrydžiai juodaisiais „13“ penktadieniais yra pigesni net 25% procentais. Žinoma, kelionė turi sutapti su šia data, tačiau verta žinoti ir tai, kad juodasis penktadienis išpuola dažniausiai tik kartą per metus. Vertėtų pasidomėti naujausiais japonų mokslininkų tyrimais - įrodyta, kad pigiausia užsisakyti bilietus likus aštuonioms savaitėms iki skrydžio dienos. Pigiau pirkti bilietus vakare, o ne pirmoje dienos pusėje.

Verta sudalyvauti agentūrų rengiamose kelionių akcijose, pavyzdžiui, svetainėje eBay. Čia savo pasiūlymus talpina tiek kelionių agentūros, tiek viešbučiai. Žinoma, norint „pagauti“ gerą pasiūlymą, reikia ir truputėlio sėkmės. Nors internete dažnai galima rasti pigių pasiūlymų, vis dėlto reikia nepamiršti, kad dažnu atveju šiems pasiūlymams taikomos mažesnės garantijos, o jų siūlomų paslaugų kokybė yra prastesnė. Keliaujant reikia atkreipti dėmesį į mobiliųjų telefonų tarifus, nes grįžus namo nemaloniai gali nustebinti didelės sąskaitos už mobiliojo ryšio paslaugas.

Sutaupyti padeda ir mokėjimas derėtis. Nors derisi tik retas, bet pabandyti tikrai verta, - juoba tai nieko nekainuoja. Tas, kuris prašo nuolaidos, turi kur kas daugiau galimybių ją gauti už tuos, kurie jų neprašo.

Ir paskutinis faktas – ilgesnės kelionės apsimoka labiau, - geriau vykti į vieną ilgą kelionę, nei į dvi trumpalaikes.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.68454099sec.