Centrinėje Amerikoje užpuolikams geriau nesipriešinti

Jei kelionės po Pietų Ameriką metu būsite užpulti, geriau užpuolikams nesipriešinkite, kadangi tikimybė, kad užpuolikai panaudos savo ginklus yra didelė. Kad liktumėte sveiki ir gyvi, verčiau atiduokite užpuolikams visus savo pinigus ir vertingus daiktus. Žinoma, geriausia nesinešioti su savimi didelių pinigų sumų.

Tokiose šalyse kaip Hondūras ar Salvadoras užpuolikai nesibodi užpuolimo metu panaudoti šaunamuosius ginklus, todėl žmogžudysčių skaičius šiose šalyse yra labai didelis. Hondūre pernai užregistruotos 5265 žmogžudystės (18% daugiau nei praėjusiais metais). Vidutiniškai 100 000 gyventojų tenka 67 žmogžudystės. Ne ką geresne statistika gali pasigirti ir Meksika – nusikalstamumas šioje šalyje taip pat pasiekęs kritinę ribą, ypač šiaurinėje šalies dalyje palei JAV sieną. Meksikoje nenurimsta karai tarp narkodilerių ir policijos. Ypač pavojinga Gvatemalos sostinėje ir šalies pasienio ruože su Meksika. Sąlyginai saugiau turistai gali jaustis Kosta Rikoje.

Kad netaptų užpuolimų aukomis, turistai neturėtų demonstruoti brangių savo daiktų. Nikaragvoje ar Gvatemaloje tamsiu paros metu geriau likti viešbutyje. Būtina pasisaugoti ir važiuojant viešuoju transportu – Meksikoje važiuoti autobusu patariama tik šviesiu paros metu, o taksi geriau išsikviesti telefonu.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3313489sec.