Tik kas penktas turistas viešbutyje iškrausto savo lagaminus

Dauguma turistų gyvendami viešbučiuose visai neskuba iškraustyti savo kelioninių krepšių. Taip elgiamasi vengiant nereikalingų nepatogumų. Apklausoje, kurią atliko interneto svetainė USA Today, dalyvavo 4200 žmonių. Respondentų buvo klausiama, kaip dažnai jie gyvendami viešbutyje išpakuoja savo daiktus.

Tik 19% apklaustųjų teigė, kad viešbutyje visuomet iš lagaminų iškrauna savo daiktus. Šį savo įprotį pastarieji grindė tuo, kad spintoje kabantys rūbai suteikia kur kas daugiau jaukumo kambariui. Tuo tarpu net 47% teigė, kad to tikrai nedarantys, nes tam paprasčiausiai nėra laiko.

Esama ir kitų nuomonių, kodėl keliautojai nelinkę išpakuoti savo daiktų. Keletas respondentų pabrėžė, kad iškraustyti savo daiktus yra beprasmiška, jei viešbutyje apsistojama tik trumpam laikui. Jei nakvojama tik vieną naktį, kur kas praktiškiau savo daiktus palikti krepšiuose. Būta ir kitos nuomonės. Vieno iš respondento manymu, kiekvienas daiktas turi savo vietą, - dušo želė ir dezodorantas turi būti vonios kambaryje, o kojinės, apatiniai rūbai ir pižama - krepšyje. Kiti gi savo daiktus palieka lagaminuose, nes tiesiog baiminasi blakių ar bijo parsivežti namo „nepageidaujamų svečių“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.07853484sec.