Atidaromas Medicinos banko iš dalies finansuotas didžiulis SPA kompleksas

Pirmą lapkričio savaitę duris lankytojams atvers pirmasis Vakarų Lietuvoje sveikatinimo ir SPA kompleksas "Atostogų parkas". Netoli Palangos įsikūrusiame komplekse vienu metu galės ilsėtis iki 400 žmonių. Iš viso į šį projektą investuota 5,56 mln. Eur, dalį jo finansavo Medicinos bankas.

Turizmo ir sveikatinimo kompleksą tikimasi pamėgs ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių gyventojai iš Europos ir Rytų. Visus metus veiksiantis kompleksas užima 8 tūkst. kv. metrų plotą. Jo įkūrėjai žada, jog čia bus galima pailsėti bei pasimėgauti teikiamomis sveikatinimo, ligų prevencijos ir grožio paslaugomis.

"Atostogų parkas" pirmasis Baltijos šalyse siūlomoms procedūroms žada naudoti natūralius žemės gelmių išteklius – geoterminį vandenį ir dumblingas nuosėdas (sapropelį).

"Gavę Europos Sąjungos finansavimą, daugiau kaip pusmetį atlikome bandymus, sudarėme metodikas, kurios leis pasiekti geriausių sveikatinimo rezultatų. Įrodyta, kad geoterminio vandens procedūrų teigiamas poveikis išlieka iki 4 mėnesio po kurso, sapropelio – mažiausiai 2 mėnesius po procedūrų", – sako projektą vykdančios UAB "Atostogų parkas" direktorius Ričardas Jovaiša.

Pramogų komplekse poilsiautojams taip pat bus siūlomas baseinas su treniruokliais po vandeniu, malkomis šildomos pirtys, adrenalino mėgėjams po atviru dangumi įrengti baseinai.

"Tokio SPA centro Vakarų Lietuvoje labai trūko – norintiems pasilepinti sveikatinimo paslaugomis iki šiol tekdavo įveikti nemažą atstumą iki Druskininkų ar Birštono. Šis kompleksas turėtų būti populiarus ir tarp svečių iš kaimyninių šalių", – įsitikinęs Medicinos banko Klaipėdos filialo direktorius Vaidas Vyšniauskas.

Sveikatingumo ir SPA centro įkūrimui buvo gauta beveik 2,8 mln. Eur Europos Sąjungos parama, dar 1,7 mln. Eur finansavo Medicinos bankas. Pradėjus veikti kompleksui, čia bus įdarbinta apie 70 žmonių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16184402sec.