Turizmo profesionalų portalas Latvijoje švenčia 5. gimtadienį!

13.05.2008 Turizmo žinių portalas profesionalams Latvijoje TūrismaBizness.lv šventė jau 5 gimtadienį. (Nuotraukoje Europos regionalinio turizmo instituto direktorius Aivaras Mackevičius ir direktoriaus pavaduotoja Benita Zaretoka).

Prieš penkius metus buvo sukurtas turizmo portalas turistams Latvijoje. Portalas Eiropa.lv informavo turistus ir turizmo profesionalus apie turizmo naujienas ir aktualijas. Praėjusias metais portalas Eiropa.lv buvo sudalintas į du portalus, Eiropa.lv- portalą profesionalams ir portalą turistams Travelnews.lv. Dabar turizmo profesionalų portalas vadinasi TurismaBizness.lv.

Travelnews.lv buvo sukurtas 2007. metų Rugsėjio 1. Praėjus vienam mėnesiui buvo atidarytas turizmo žinių portalas Travelnews.lt Lietuvoje. Travelnews.lv tai didžiausias turizmo žinių portalas Latvijoje. Lankomumas per dieną vidutiniškai 2000 lankytojių. Lietuvoje mes tik nuo Spalio mėnesio. Travelnews.lt informuoja kiekvieną dieną turistus ir turizmo profesionalus apie turizmo naujienas, publikuoja specialius pasiūlymus, bendradarbiauja su turizmo profesionalais iš visos Lietuvos. Greitu laiku bus atidarytas turizmo žinių portalas Travelnews.ee Estijoje.

Jau tris savaites veikia ir Baltictravelnews.eu rusų kalboje. Šią savaitę buvo atidaryti portalai ir anglų, vokiečių kalbose. Šis portalas informuoja turistus apie Baltiją.

 

Birželio 3. bus atidarytas naujas turizmo žinių portalas Lietuvos turizmo profesionalams -TurizmoVerslas.lt

Mes kviečiame Jus bendradarbiauti!

Su Pagarba,

Laima Mockute

Travelnews.lt projekto vadove, Tel.  +371 26154261 , [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14969492sec.