Danijoje išleistas naujas architektūros objektų vadovas

Danijoje sukurta nauja interneto svetainė, skirta visiems besidomintiems architektūra www.danskarkitekturguide.dk. Joje bus galima rasti informacijos apie įdomius architektūros objektus, esančius keturiuose didžiausiuose Danijos miestuose - Kopenhagoje, Orhuse, Alborge ir Odensėje.

Interneto svetainę sukūrė Danijos architektūros centro DAC ekspertai. Svetainėje informacija pateikiama anglų kalba. Tinklapyje galima rasti informacijos ne tik apie klasikinę ir šiuolaikinę Danijos architektūrą, pavyzdžiui, apie Amalienborgo pilį ar naująjį Kopenhagos operos teatrą, bet ir nuorodų, padėsiančių sudaryti kelionių maršrutus po Danijos miestus. Galima pasirinkti ir jau sudarytus maršrutus, kurių metu su išskirtiniais objektais bus galimybė susipažinti lankantis įvairiuose Danijos miestuose. Šių maršrutų medžiagą galima nemokamai parsisiųsti internetu. Vienas iš siūlomų maršrutų veda pro modernųjį Kopenhagos kvartalą Ørestad, restauruotą uostą, gražųjį operos teatrą ir pro modernizuotą Vesterbro rajoną.

Daugiau informacijos apie pažintines architektūros ekskursijas Danijoje rasite interneto svetainėje www.danskarkitekturguide.dk.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje! Bauskas TIC
Šios akcijos laikotarpiu dalyviai turi aplankyti 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikti užduotis ir nusifotografuoti prie objekto. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15484691sec.