Informacija apie Kauną jau ir Bluetooth ryšiu

Kaunas - pirmasis miestas Lietuvoje, bandantis pristatyti save Bluetooth ryšio pagalba. Miesto savivaldybė nusprendė pradėti bandomąją informacinę kampaniją - aktualios ir naudingos informacijos miesto gyventojams ir svečiams siuntimas Bluetooth ryšio pagalba į mobiliuosius telefonus.

Idėjos autoriai ir vykdytojai - UAB „Blue media LT". Idėją globoja mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Visą rugsėjo mėnesį miestiečiai ir miesto svečiai galės į savo mobilųjį telefoną nemokamai gauti informaciją apie Kauno miestą. Šiuo metu informacinį paketą sudaro:
• Kauno miesto specialių autobusų į Žalgirio areną Europos vyrų krepšinio čempionato metu schema;
• TOP 10 objektų, kuriuos siūlome aplankyti Kaune, pristatymas;
• nuoroda į ką tik sukurtą miestą ir krepšinį reprezentuojantį muzikinį vaizdo siužetą „Kaunas - krepšinio sostinė";
• kita aktuali informacija apie teikiamas paslaugas mieste.
Kadangi krepšinio čempionato metu Kaune tikimasi sulaukti didesnio turistų srauto, ši informacija parengta ir anglų kalba.

Bluetooth informacijos siųstuvai yra įrengti Kauno turizmo informacijos centre (Laisvės al. 36), Senamiesčio turizmo biure (Rotušės a. 29) ir Tarptautiniame Kauno oro uoste (Karmėlavoje).

Visi, esantys 50 m. spinduliu nuo nurodytų vietų, ir savo telefone įsijungę Bluetooth ryšio kanalą, gaus pasiūlymą priimti siunčiamą informaciją „Kaunas info". Tiems, kurie savo telefonuose nėra aktyvavę Bluetooth ryšio, apie tokią galimybę primins Bluetooth simbolizuojantys informaciniai lipdukai su užrašu „Įsijunkite Bluetooth ir gaukite naudingos informacijos apie Kauną". Nepageidaujantys priimti pasiūlymo galės jį tiesiog atmesti.

Bluetooth ryšio kanalas yra modernus, efektyvus ir saugus skaitmeninės informacijos perdavimo būdas. Informacija siunčiama nemokamai, be to, ji išlieka mobiliajame telefone ir yra visada kartu su gavėjais, pasirinkusiais ją priimti ir išsaugoti. Kviečiame drąsiai pasinaudoti šia galimybe.

Pasibaigus reklaminei kampanijai bus analizuojama informacija apie bendrą gavėjų, priėmusių ir atmetusių siųstą medžiagą, skaičių, sprendžiama dėl galimybių toliau naudoti šią ryšio priemonę miesto ir mieste vykstančių renginių pristatymui, aktualios informacijos apie miestą sklaidai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14677596sec.