Panevėžys virtualiai pristatomas Baltijos šalių svetainėje

Panevėžio miesto savivaldybė pristato miestą panoraminių vaizdų svetainėje www.Baltic360.eu. Čia galima virtualiai pakeliauti po Panevėžį - matyti lankomiausias ir žymiausias miesto vietas, pastatus, erdves, ekspozicijas. Šiuo metu patalpinta daugiau nei 20 panoraminių miesto vaizdų.

 

Panevėžys prisijungė prie interaktyvios platformos, sudarytos iš aukštos kokybės miesto viešųjų ir privačių panoraminių - 360 laipsnių kampu nufotografuotų nuotraukų, kurios tarpusavyje sujungtos leidžia vartotojams pasijusti taip, tarsi jie iš tikrųjų lankytųsi norimame mieste.

 

„Ši platforma – modernus būdas plačiai auditorijai Baltijos šalių regiono kontekste pristatyti mūsų miestą. Tikiu, kad virtualus apsilankymas Panevėžyje bus įdomus ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir potencialiems užsienio svečiams. Kviečiu visus apsilankyti ir iš naujo pažinti savo miestą“ – sako meras Rytis Račkauskas.

 

Panoraminiai miesto vaizdai patalpinti miesto Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt/360, netrukus bus įkelti ir į Turizmo informacijos centro tinklapį www.panevezysinfo.lt.

 

Panevėžio miesto savivaldybės užsakymu darbus atliko VšĮ „Mūsų Baltija“. Prie Panevėžio virtualaus pristatymo savo ruožtu gali prisijungti visos suinteresuotos miesto įstaigos, organizacijos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.01174188sec.