Penkios klaidos autoavarijos atveju, kurios gali kainuoti labia brangiai

Keliaujantys automobiliu po užsienio šalis kartais patenka į autoavarijas, kurios sukelia finansinių nuostolių. Todėl prieš vykstant į tokias keliones asmeniniu ar įmonės automobiliu patariama turėti teisinio saugumo sutartį autoįvykių atvejams. Ekspertai nurodo penkias esmines klaidas autovarijos atveju, dėl kurių kyla finansinių nuostolių.

1. Avarijos sukėlėjas turi teikti tikslią ir teisingą informaciją, nes priešingu atveju draudėjas gali atsisakyti padengti nuostolius (iš dalies ar pilnai) kitai pusei. Patikrinkite duomenų tikslumą! Kita pusė taipogi turi teikti tikslią ir teisingą informaciją, nes tai pagreitins nuostolių padengimą.

2. Apjuoskite avarijos vietą ir signalizuokite kitiems eismo dalyviams (nedelsiant įjunkite avarinį signalą, pastatykite avarinį ženklą) apie avarijos vietą, nes priešingu atveju gali rastis finansinių nuostolių, jei dėl pasyvumo įvyks kitos avarijos ir nukentės žmonės.

3. Sunkių autoavarijų atveju nedelsiant reikia iškviesti policiją ir užfiksuoti avarijos vietą (foto, video), pažymėti į avariją patekusių automobilių vietą kreida ant asfalto, jei kartais automobilis yra patraukiamas į kitą vietą. Lengvų autoavarijų atveju patartina atlaisvinti kelią ir netrukdyti eismui, nes policija gali skirti nuobodą už kelių eismo trikdymą.

4. Avarijos atveju reikia vengti antros pusės draudėjo iškart teikiamų pasiūlymų, nes tokiais atvejais dažniausiais atlyginamas tik “minimumas”.

5. Sudėtingų ar nestandartinių autoavarijų atveju ekspertai patariai nukentėjusiam asmeniui su antros pusės draudėjais bendrauti tarpininkaujant advokatui, kad maksimaliai apsaugotų savo teises ir užtikrinitų žalos atlyginimą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.09726sec.