ERGO atlygins atšaukto skrydžio nuostolius

Islandijos ugnikalnio vulkaniniams pelenams užteršus oro erdves, „ERGO Lietuva“ pasirengusi kelionių draudimo klientams atlyginti dėl jungiamųjų skrydžių atšaukimo patirtus nuostolius.

Draudimo bendrovės „ERGO LIETUVA” Civilinės atsakomybės, nelaimingų atsitikimų, transporto priemonių ir sveikatos draudimo departamento direktorius Audrius Pilčicas teigia, kad klientams, apsidraudusiems ERGO kelionių draudimu, galioja ir jungiamojo reiso atšaukimo apsauga. Tai reiškia, kad keliautojams kompensuojami patirti nuostoliai, jeigu jungiamas skrydis atidedamas.

„Jeigu keliautojams bus sudaryta galimybė pradėtą kelionę tęsti, draudimas atlygins bilietų keitimo arba naujų bilietų pirkimo išlaidas. Tuo tarpu jeigu apdraustasis dėl objektyvių priežasčių kelionės tęsti nebegalės, jam bus atlygintos grįžimo į nuolatinę gyvenamąją vietą išlaidos. Abiem atvejais draudimas keliautojams padegs 50 proc. draudimo sumos neviršijančias, išlaidas“, – teigia A. Pilčicas.

Bendrovei tokias žalas atlyginti yra tekę ir anksčiau, kuomet dėl nepalankų oro sąlygų atšauktas skrydis lėmė, kad keliautojas pavėlavo į jungiamąjį skrydį. Pavyzdžiui, iš Graikijos į Lietuvą norėjęs skristi klientas buvo užsisakęs skrydį su persėdimu Amsterdame. Dėl blogų oro sąlygų skrydis iš Graikijos buvo atšauktas, tad klientas pavėlavo į lėktuvą Amsterdame. Tuomet buvo atlyginta 3,5 tūkst. litų žala, kurią klientas patyrė dėl būtinybės įsigyti naujus bilietus.

Apie ERGO DRAUDIMO GRUPĘ

ERGO yra viena didžiausių draudimo grupių Europoje, pasirašanti iki 17,7 mlrd. eurų draudimo įmokų. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 Europos ir Azijos šalių. Europoje ši draudimo grupė užima pirmą vietą sveikatos ir teisinių išlaidų draudimo segmentuose. Grupės paslaugomis naudojasi 40 mln. klientų. Pagrindinis ERGO akcininkas, kuriam priklauso 99,69 proc. grupės akcijų, yra tarptautinė perdraudimo kompanija „Munich Re“. Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje adresu www.ergo.com.

ERGO draudimo grupė Baltijos šalyse yra viena pirmaujančių draudimo grupių ir vienintelė siūlanti visas draudimo rūšis: ne gyvybės draudimą, gyvybės, pensijų bei sveikatos draudimą. Baltijos šalyse grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu pasitiki 400 tūkst. klientų.

Daugiau informacijos teirautis:

Audrius Pilčicas, UADB „ERGO LIETUVA“ Civilinės atsakomybės, nelaimingų atsitikimų, transporto priemonių ir sveikatos draudimo departamento direktorius, tel. (5) 268 3061.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23583317sec.