Keliaujantiems pagelbės tarptautinė informacinė tarnyba

Mobiliojo ryšio tiekėjas „airBalticcard Mobile“ įsteigė tarptautinę greito reagavimo informacinę tarnybą „Travel Service“, kuri padės bet kuriame pasaulio taške viešintiems klientams – ištisą parą teiks informaciją, padės užsakyti paslaugas, iškvies taksi ar net pagelbės nelaimės atveju.

„airBalticcard Mobile“ ryšio vartotojai, susisiekę su tarnybos operatoriais, visą parą galės gauti informaciją apie parduotuves, restoranus, bendroves – jų adresus, telefonus, darbo valandas, kainas. Klientui pageidaujant „Travel Service“ operatoriai taip pat užsakys staliuką restorane, taksi ar bilietus į teatrą, rezervuos kambarį viešbutyje, padės įsigyti lėktuvo bilietus, suteiks informaciją apie valiutų kursus, automobilių nuomą.

Keliaujantiesiems verslo reikalais ypač pravers pagalba organizuojant konferencinius pokalbius, dokumentų vertimą raštu ar biuro įrangos nuomą. „Travel Service“ operatoriai padės netgi susikalbant su užsieniečiais – reikiamą informaciją išvers į 77 kalbas.

Tarptautinė greito reagavimo informacinė tarnyba gelbės ir nelaimės atveju – iškvies gydytoją, greitąją pagalbą ar suorganizuos medicininę konsultaciją, taip pat padės dokumentų, bilietų, bagažo pametimo, vagystės ar kitais atvejais.

„Travel Service“ paslauga vartotojams atsieis tik tiek, koks yra „airBalticCard Mobile“ skambučio įkainis atitinkamoje šalyje.

„airBalticcard Mobile“ – tai išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio kortelės norintiems sutaupyti už telekomunikacijų paslaugas kelionių metu. Kortelių savininkai, viešėdami 190-yje pasaulio šalių, gali skambinti nuo 69 centų už minutę – kainos skiriasi priklausomai nuo šalies. Vartotojams prieinamas ir mobilusis internetas – už 2,42 Lt/1 MB visose Europos Sąjungos šalyse ir Turkijoje.

Lietuvos telekomunikacijų paslaugų rinkoje „airBalticcard Mobile“ pristatyta rudens pradžioje. Šiomis išankstinio mokėjimo kortelėmis prekiaujama „airBaltic“ lėktuvuose, oro bendrovės bilietų kasose, taip pat interneto puslapyje www.airbalticcard.lt. „airBalticCard Mobile“ pradėjo veikti 2006 metais Latvijoje. Šiuo metu SIM kortelės vartotojų gretose yra Skandinavijos šalys, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Kroatija, Rusija, JAV, Kanada ir kitos.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30541492sec.