Kelionių paslaugų pardavimai internetu auga dar neprasidėjus sezonui

Draudikai ir lėktuvo bilietų pardavėjai prognozuoja, kadšiemet toliau populiarės savarankiškas kelionių paslaugų įsigijimas internete. Ši tendencijajuntamadar neprasidėjus aktyviausiam vasaros sezonui. Seesam Insurance AS Lietuvos filialo ir Avia.lt duomenimis,jau pirmąjį šių metų ketvirtį atitinkamai 15 ir 58 proc. augo internetu įsigyjamų lėktuvo bilietų ir kelionės draudimo polisų kiekiai, lyginant su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu.

„Didžiausio su kelionėmis susijusių paslaugų piko laukiame gegužės–rugsėjo mėnesiais. Pavyzdžiui, praėjusių metų trečiąjį ketvirtį kelionės draudimo polisų skaičius šoktelėjo net 204 proc., lyginant su pirmuoju ketvirčiu,“ – teigia Seesam Asmens draudimų grupės plėtros vadovė Natalija Misėkienė. „Pastaraisiais metais populiarėja savarankiškas kelionių organizavimas, taigi plečiasi ir internetu įsigyjamų su kelionėmis susijusių paslaugų spektras – nuo bilietų užsakymo, viešbučio rezervavimo iki kelionės draudimo.“

„Remiantismūsų 2010–2011 metų statistika, lėktuvo bilietų pardavimų internete apimtysdidėjo 30 proc. Lėktuvo bilietus keliautojai jau anksčiau pamėgo savarankiškai įsigyti internetu ir ši tendencija toliau sparčiai auga,“ – komentuoja Avia.lt projektų vadovas Žilvinas Raudys.

Draudikai taip pat patvirtina kelionių paslaugų įsigijimo internete populiarėjimo tendencijas. „Pastaruosius porą metų keliautojai pamažu įgudointernetu patogiai užsisakyti kelionės draudimo paslaugą. Šiuo metu tai yra viena sparčiausiai populiarėjančių internetu įsigyjamų kelionės paslaugų – lyginant 2010 ir 2011 metus, kelionės draudimo polisų pardavimas internetu augo 47 proc.,“ – teigia N. Misėkienė.

Didėjant internetu įsigyjamų kelionės draudimo polisų skaičiui, taip pat daugėja ir pasirašytų įmokų. Lyginant su 2010 metais, pernai pasirašytų įmokų skaičius išaugo ketvirtadaliu, o pirmąjį šių metų ketvirtįkelionės draudimo įmokų buvo pasirašyta penktadaliu daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Populiariausiomis draudimo rūšimis išlieka medicininių išlaidų draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. „Keliautojai jau įvertino, kad neapsidraudus ir kelionės metu susirgus ar patyrus traumą, medicininės išlaidos užsienio šalyje atsieina išties brangiai. Keliautojai taip pat vis dažniau įsigyja bagažo draudimą, suplanuotos kelionės draudimą nuo atšaukimo ir pavėluoto atvykimo ar civilinės atsakomybės draudimą kelionės metu,“ – teigia N. Misėkienė.

Apie Seesam Insurance AS

 

Seesam Insurance AS – ne gyvybės draudimo bendrovė, teikianti draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Seesam Insurance AS priklauso didžiausiai Suomijoje finansinių įmonių grupei OP-Pohjola ir remiasi laiko patikrinta grupės patirtimi bei žiniomis, todėl, tinkamai įvertinusi rizikas, gali pasiūlyti kokybišką draudiminę apsaugą įvairiems gyvenimo ir verslo atvejams.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2405951sec.