Jūros šventės gidu gali tapti ir jūsų telefonas

Klaipėdoje, Jūros šventės karalystėje, liepos 26-28 dienomis vyks neįtikėtinai daug renginių. Kaip jų gausoje greičiausiai rasti ir išsirinkti tuos, kuriuos tiesiog būtina aplankyti? Jūros šventės organizatoriai siūlo naudotis mobiliuoju gidu.

Jūros šventės svečių patogumui sukurta nemokama mobiliųjų telefonų programėlė “Jūros šventė 2013” leis sužinoti, kur ir kada vyks renginiai, tad dalyvauti juose bus galima tikrai išmaniai.

Mobiliojoje Jūros šventės programoje, pritaikytoje šiandien populiariausiems išmaniesiems telefonams su iOS ir Android operacinėmis sistemomis, kiekvienas ras patogiai išdėstytą šventės programą, interaktyvų šventės vietų žemėlapį. Pasirinkti ir išsaugoti renginiai bei pramogos suguls į gražų, individualų kiekvieno šventės dalyvio linksmybių planą – taip niekas nebus pamiršta, praleista ar pražiopsota.

Mobiliojoje programėlėje atiduodama padėkos duoklė Jūros šventės partneriams bei rėmėjams – paspaudus nuorodas, galima atsidurti dominančios įmonės tinklalapyje ir gauti daug naudingos informacijos.

Naująją mobilią programėlę “Jūros šventė 2013” galima lengvai ir nemokamai parsisiųsti iš internetinių parduotuvių “Google play” ir “App Store”. Šventės organizatoriai ragina čiupti savo išmaniuosius telefonus ir jau dabar pradėti planuoti gražiausią vasaros savaitgalį Klaipėdoje. Tegul Jūros šventė prasideda šiandien!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22842908sec.