Mobiliosios programėlės «Kaunas» pristatymas

Nuo šiol užsienio turistai, Kauno svečiai iš kitų Lietuvos miestų bei kauniečiai su Kauno miestu galės susipažinti ne tik internete, spausdintuose miestą pristatančiuose leidiniuose, bet ir išmaniesiems telefonams skirtoje programėlėje „Kaunas“. Šią programėlę visi norintys gali nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ bei „Appstore“.

Mobilioji programėlė – tai gidas telefone, kuriame vartotojai gali rasti informaciją apie lankytinas vietas, muziejus, apgyvendinimo, maitinimo įstaigas, taip pat pramogas, pagrindinius renginius Kaune bei kitą svarbią informaciją. Patogus informacijos pateikimas leidžia vartotojui greitai ir patogiai rasti reikalingą informaciją. Programėlėje įdiegta audiogido funkcija keliaujantiems Kaune padeda dar išsamiau susipažinti su pagrindiniais miesto lankytinais objektais. Taip pat vartotojams suteikiama gaimybė naršyti Kauno miesto žemėlapį, nustatyti vartotojo buvimo vietą bei ieškoti šalia vartotojo esančių objektų. Programėlė „Kaunas“ veikia be interneto ryšio, o tai ypač aktualu užsienio turistams, kadangi vartotojui tereikia parsisiųsti bei įdiegti programėlę, o nemokamas internetas prieinamas Kauno viešbučiuose, Laisvės alėjoje, Rotušės aikštėje, Vilniaus gatvėje, kai kuriuose restoranuose bei kavinėse.

Šiuo metu programėlėje yra daugiau nei 500 objektų, o duomenų bazė nuolat pildoma. Ateityje planuojama įdiegti naujas funkcijas, siekiant programėlę išplėsti ir pritaikyti platesniems vartotojų poreikiams.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14440894sec.