Europos parko muziejuje bus teikiama audiogido paslauga

Europos centro muziejuje Europos parke nuo šiol bus galima užsisakyti audiogido paslaugą. Ja siekiama didinti informacijos apie muziejaus po atviru dangumi eksponatus sklaidą, gerinti muziejaus rinkinio prieinamumą visuomenei.

Buvo įsigyta lauko sąlygoms pritaikyta, individualiai ir grupėms tinkama įranga, parengta garsinė ekskursijos informacija, sukurtas ir į audiogido įrenginius įdiegtas pasakojimas apie meno kūrinius. Audiogido paslauga bus teikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Pasakojimo teksto autorius – Europos parko muziejaus įkūrėjas ir daugelio čia eksponuojamų meno kūrinių autorius Gintaras Karosas.

Projektas yra skirtas plačiajai auditorijai. Audiogidas atliks svarbią edukacinę funkciją, padės muziejaus lankytojams geriau pažinti šiuolaikinį meną. Tikimasi, kad audiogido paslauga taps populiari tarp muziejaus lankytojų.

Europos parkas laikomas vienu įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi. 55 ha ploto užimančiame gamtos ir meno ansamblyje eksponuojama daugiau kaip 120 meno kūrinių, tarp jų – žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų darbai. Kasmet Europos parką gausiai lanko Lietuvos ir užsienio šalių turistai.

Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.189291sec.