SIXT automobilių parką Baltijos šalyse papildė 120 naujų automobilių

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT nuomai Baltijos šalyse pasiūlė daugiau naujų automobilių. SIXT automobilių flotilę papildė dar 120 automobilių, skirtų trumpalaikei nuomai.

„Vienas pagrindinių šių metų SIXT prioritetų yra mūsų rinkos dalies didinimas Baltijos šalyse. Tai darome klientams siūlydami kokybiškas automobilių nuomos paslaugas ir naujus automobilius geromis sąlygomis. SIXT savo veiklą pradėjo Vokietijoje, todėl turime ilgą bendradarbiavimo su vietos automobilių gamintojais istoriją ir sąlygas,“ – sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Tarp naujų automobilių visi klientai ras sau tinkamą. Ekonominės klasės automobilio norintiems žmonėms siūlomas naujasis „Volkswagen“ modelis „Up!“. BMW gerbėjai turės progą išbandyti dinamiškus, tik neseniai pradėtus pardavinėti 3 serijos BMW automobilius. Pageidaujantys vidutinės klasės automobilio galės rinktis „VW Passat“ ar „Toyota Avensis“. Aukščiausios klasės automobilių ieškantys žmonės galės išsinuomoti 5 serijos BMW.

SIXT nuomos punktus pasiekė nauji BMW, „Volkswagen“, „Toyota“, „Opel“ ir „Ford“ markių automobiliai. 2011 metais populiariausi tarp SIXT klientų buvo ekonominės klasės ir kompaktiški automobiliai. Taip pat žmonės rinkosi ir vidutinės bei aukščiausios klasių automobilius, mikroautobusus.

SIXT paslaugomis Baltijos šalyse dažniausiai naudojasi turistai ir verslininkai iš Vokietijos, Rusijos, Olandijos ir Jungtinės Karalystės.

SIXT toliau stiprina pozicijas Baltijos rinkoje. Šiuo metu Baltijos šalyse bendrovė siūlo daugiau nei 200 automobilių, kurie yra ne senesni nei 2 metai. SIXT nuomos punktai veikia visose trijose Baltijos šalių sostinėse – Rygoje, Taline ir Vilniuje – bei šių miestų oro uostuose. Iš viso Baltijos šalyse yra 7 automobilių nuomos punktai – trys Latvijoje, du Estijoje ir du Lietuvoje.

Šiemet SIXT švenčia šimto metų jubiliejų. Bendrovė savo klientams ne tik siūlo aukščiausios kokybės automobilių nuomą už nedidelę kainą, bet ir, bendradarbiaudama su partneriais visame pasaulyje, suteikia klientams papildomų nuolaidų perkant kitas paslaugas.

Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 


SIXT Latvija
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13823199sec.