AVIS Lietuva nuomojamuose automobiliuose inovatyvi paslauga

AVIS automobilių nuomos kompanija siūlo naują ir pažangią paslaugą - planšetiniame kompiuteryje integruotą programą-navigaciją “GooGPS”,galinčią sukurti kelionės maršrutus bei atliekančią informacinę ir pažintinę funkciją.

Įrenginyje “AVIS Lietuva” klientai ras mobilų internetą, kuris suteiks galimybę nemokamai ir neribotai naudotis socialiniais tinklais ir bendrauti „Skype“ programa. Keliais piršto prisilietimais bus galima peržiūrėti savo elektroninį paštą, naudotis navigacija bei integruotu Lietuvos žemėlapiu, Ieškantys pramogų bei įdomaus laisvalaikio praleidimo pasiūlymų, sužinos apie naujausius renginius didžiuosiuose Lietuvos miestuose ar tiesiog galės paskaityti knygą, pažaisti kompiuterinį žaidimą,

„Turime puikią galimybę pirmieji iš automobilių nuomos kompanijų pasiūlyti „GooGPS“ paslaugą, nes AVIS nuolat pateikia savo klientams technologines naujoves, kurių dėka kelionė automobiliu tampa dar malonesnė ir paprastesnė. Tikime, kad ši technologiškai pažangi paslauga iš tikro palengvins svečiams apsilankymą Lietuvoje ir taps itin naudingu gidu bei padėjėju.“, - teigia „AVIS Lietuva“ generalinė direktorė Daiva Kryžanovskienė.

Apie „AVIS Lietuva“

Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos bendrovė, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia įmone, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19503689sec.