Tėvo noras išmokyti sūnų važiuoti motociklu virto pelningu verslu

Elektrinių motociklų „Kuberg“ istorija prasidėjo Čekijoje, kai moto sportu užsiimantis Michal Kubanek norėjo mokyti savo sūnų šios veiklos, bet tokių mažų motociklų rinkoje tiesiog nebuvo. Tuomet jis pagamino elektrinį motocikliuką, po to didesnį, atsirado daugiau norinčių savo vaikus mokyti nuo mažens ir taip idėja užaugo iki verslo. Vėliau buvo sukurti didesni „Kuberg“ modeliai, tinkantys ir suaugusiems.


Vos sužinojęs apie šį naują elektrinį motociklą, „Laisvalaikio Dovanų“ įkūrėjas Linas Čeikus panoro padėti išpopuliarinti šią futuristinę transporto priemonę bei tapo oficialiu gamintojo atstovu Baltijos šalyse. „Lietuvoje sparčiai populiarėja elektrinės transporto priemonės, vis daugiau žmonių rūpinasi ekologija, tad tikiu, kad „Kuberg“ taps mėgstamu tautiečių pasirinkimu”.


Nors „Kuberg“ išvaizda ko gero labiau primena dviratį nei motociklą, jis yra greitesnis už elektrinį dviratį (gali išvystyti iki 55 km./val. greitį), tačiau daug lengvesnis ir manevringesnis už krosinį motociklą. Suaugusiam skirtas „Kuberg“ sveria vos virš 30 kg., tai yra tik 10 kg. daugiau nei e

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11327887sec.