Iš Vilniaus į Taliną – nauju maršrutu ir maža kaina [1]

Tarptautinė keleivių pervežimo kompanija „Lux Express Group“ kovo 1 d., atidarė naują mažų kainų „Simple Express“ autobusų maršrutą sujungiantį Vilnių ir Taliną.

„Atidarydami mažų kainų autobusų maršrutą į Taliną, norime savo keleiviams pasiūlyti daugiau galimybių keliauti palankiomis kainomis. Be to, šis maršrutas turėtų paskatinti lietuvius keliauti į Taliną, kuriame šiais metais bus apstu įvairių kultūrinių renginių,“ – sako HannesSaarpuu, „Lux Express Group“ valdybos pirmininkas.

Į naująjį maršrutą bei autobusų įsigijimą kompanija investavo 1,6 mln. litų. Nauju maršrutu Vilnius-Talinastikimasi pervežti 70 tūkst. keleivių per metus.

„Simple Express“ autobusai iš Vilniaus į Taliną vyks du kartus per dieną – 10 ir 22 valandomis. Pirmosiomis kovo dienomis įsigytais bilietais kleiviai Taliną pasieks tik už 25 litus. Vėliau „Simple Express“ bilietas į Taliną kainuos 48 litus.

„Simple Express“- greitieji maršrutiniai autobusai keleivius gabenantys itin patraukliomis kainomis yra ypač populiarūs jaunimo ir studentų tarpe.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 Ernesta 06/10/2011 15:51 O kiek kainuotu bilietai i Talina birzelio 19d.?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17231798sec.