Iš Kauno oro uosto į miesto centrą veš specialus autobusas [1]

Jau šį penktadienį (2011 m. balandžio 8 d.) iš Kauno oro uosto pajudės pirmasis „ShuttleBUS LT Kaunas" ekspreso autobusas. Tikima, kad ši paslauga ne tik padės keleiviams greičiau pasiekti kelionės tikslą, bet ir pagerins Kauno miesto turizmo infrastruktūrą.

„ShuttleBUS LT Kaunas" autobusas yra unikalus susisiekimo sprendimas - maršrutas tęsiasi nuo tarptautinio Kauno oro uosto iki miesto centre esančių viešbučių, o nuo jo - iki Oro uosto.

Paslauga bus teikiama trijų partnerių: UAB „Kautra", tarptautinio Kauno oro uosto ir prekybos miestelio „Urmas" iniciatyva. Autobuso maršrutas buvo sukurtas pastebėjus, kad vienas aktualiausių klausimų atvykstantiems į Kauną keliautojams yra transportas. „ShuttleBUS" pagerins oro uosto keleivių susisiekimą ir su kitais Lietuvos miestais, nes važiuos ir per Kauno autobusų stotį.

„Specialaus autobuso maršruto grafikas pritaikytas prie lėktuvų skrydžių tvarkaraščio, todėl tiek atvykstantiems, tiek išvykstantiems keliautojams nebereikės papildomai sukti galvos, kaip iš oro uosto nuvykti į viešbutį ar miesto centrą, o iš ten pasiekti oro uostą", - teigia prekybos miestelio „Urmas" rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Anot jo, naudodamiesi „ShuttleBUS LT Kaunas" paslauga keleiviai ne tik greitai, patogiai ir nebrangiai pasieks savo kelionės tikslą, bet specialiose vietose prieš skrydį dar galės įsigyti ir lietuviškų suvenyrų, lauktuvių ar dovanų.

Kauno Turizmo informacijos centro direktorius Sigitas Sidaravičius teigia, kad ši iniciatyva pagyvins turizmą Kauno mieste.

„Šis specialaus maršruto autobusas paspartins turizmo plėtrą Kauno mieste. Tikėtina, kad pagerėjus susisiekimo kokybei, sulauksime daugiau turistų, norinčių aplankyti Kauną", - teigia S. Sidaravičius.

Pirmieji naująjį maršrutą kviečiami išbandyti Kauno miesto ir Kauno rajono merai Andrius Kupčinskas ir Valerijus Makūnas, žiniasklaidos atstovai. „ShuttleBUS LT Kaunas" autobusas pirmą kartą iš tarptautinio Kauno oro uosto pajudės 2011 m. balandžio 8 d.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 regina 04/07/2011 20:09 gerai, tai gerai, bet kiek kainuos, kur sustos???? Gerinam ifrastruktura, bet informacija apie tai slepiam:-(

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
ATTA KRASTA FESTIVAL ATTA Centre
21 июля ATTA CENTRE открывает первый фестиваль ATTA Krasta Festival, включающий фестиваль уличной еды | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1433959sec.