Avis automobilių nuomos užsakymas Microsoft Windows Phone 7 telefonuose

Avis automobilių nuomos kompanija pristatė pirmąją mobilią automobilių nuomos taikomąją programą, skirtą „Microsoft Windows Phone 7“.

Avis automobilių nuomos kompanija tapo pimąja kompanija, jkuri pasiūlė ir išleido mobilią taikomąją programą „Microsoft Windows Phone 7“ išmaniesiems telefonams, leidžiančią keliautojams atlikti realaus laiko nuomos rezervacijas Avis centrinėse nuomos stotyse bei oro uostuose Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Naująją programą galima nemokamai atsisiųsti iš „Windows Mobile Marketplace“ svetainės.

„Mes nuolat stengiamės pasiūlyti savo klientams technologinių naujienų, kurios dar labiau sustiprintų teigiamus mūsų klientų įspūdžius naudojantis Avis nuomos paslaugomis“, - sako Tom Gartland, „Avis Budget Group“, patronuojančios „Avis“ bendrovės, vykdomasis pardavimo, rinkodaros ir klientų aptarnavimo viceprezidentas. „Džiaugiamės galėdami pristatyti „Microsoft Windows Phone 7“ prietaisams skirtą „Avis“ taikomąją programą, kurios dėka rezervacijas galima atlikti bet kur ir bet kada.“

Šią programą galima naudoti norint užsisakyti automobilį „Avis“ centrinėse stotyse bei oro uostuose Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Be to, šios mobilios programos pagalba klientai gali keisti, peržiūrėti ar atšaukti rezervacijas bei išsaugoti paskyros informaciją – vardą, kontaktinę informaciją bei nuomos prioritetus. „Avis“ mobilioji taikomoji programa veikia „Windows 7 Mobile“ operacinėje sistemoje ir yra specialiai sukurta „Windows Phone 7“ išmaniesiems telefonams. Daugiau informacijos apie „Avis“ taikomąją programą galite rasti „Microsoft“ virtualioje taikomųjų programų, žaidimų ir kitų pramoginių programų parduotuvėje „Windows Mobile Marketplace“.

„Vis daugiau klientų rezervacijas atlieka naudodamiesi mobiliaisiais prietaisais“, - sako T.Gartland. „Tiesą sakant, mobiliose platformose atliktų nuomos rezervacijų skaičius kiekvieną mėnesį vis didesnis. „Avis“ klientai atlikdami rezervacijas taip pat naudojasi tokiais prietaisais ir nuomų skaičius taip pat auga.“

Lapkritį Jungtinėse Valstijose pristatytas „Windows Phone 7“ yra vienintelis telefonas, kuriame yra „Office“, „X-Box Live“ ir „Bing“ programinės įrangos. Šis prietaisas taip pat turi taip vadinamą „people hub“, kur klientai gali bendrauti su savo draugais, o taip pat specialius telktuvus (angl. hub) dalintis nuotraukomis, žaidimais, muzika ir vaizdo įrašais.

Ši „Avis Windows Phone 7“ taikomoji programa atspindi automobilių nuomos bendrovės „Avis“ atsidavimą klientams siekiant jiems suteikti patogumo, ir taupyti jų laiką. 2007 m. bendrovė pirmą kartą šioje srityje pristatė rezervacijos priemonę nešiojamiems prietaisams, kuriais galima prisijungti prie interneto, - patobulintą „Avis.com“ mobiliesiems telefonams skirtą versiją. „Avis“ taip pat išsiskyrė tokiomis naujovėmis, kaip pirmasis nešiojamas navigacijos prietaisas bei elektroniniais mokesčių rinkimo sprendimais.

Apie Avis Rent A Car

Avis Rent A Car System, LLC ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklų ir teikia verslo ir poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas 2100 nuomos stočių JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Bendrovė priklauso Avis Budget bendrovių grupei, Inc. CAR -1.89%. Daugiau informacijos rasite http://www.avis.com/ .

Apie „AVIS Lietuva“

Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos kompanija, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009 bei 2010 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2006 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.6990099sec.