ECOLINES įveda naują kokybės ženklą Comfort+

Kompanija rugpjūčio 1 dieną startuoja su nauju tiesioginiu maršrutu ir ką tik įvestu kokybės ženklu Comfort+, kuris garantuoja komfortiškesnę kelionę. Naujas tiesioginis maršrutas įvestas, atsižvelgus į paklausą – vis daugiau lietuvių keliauja mokytis ir dirbti į Estijos sotinę, todėl ir išvykimo laikas pritaikytas studentams ir verslininkams.

Nauju tiesioginiu maršrutu iš Vilniaus į Taliną ir atgal riedės naujos kartos autobusai, pažymėti komfortą žyminčiu nauju kompanijos ženklu Comfort+.

„Autobusų keleiviams siūlome išnaudoti kelionės laiką kuo produktyviau – todėl autobusuose veikia belaidis internetas, yra galimybė patogiai šalia sėdynės pasikrauti kompiuterius ir telefonus. O tiems, kuriems kelionėje norisi atsipalaiduoti – siūlome multimedijos ekranus, kuriuose galima naršyti populiariose portaluose, pasimėgauti filmu, kelionės metu nemokamai vaišintis kava ar arbata,“ - sako ECOLINES Lietuvoje vadovas Remigijus Dvareckas.

Šiemet ECOLINES investavo per 16 milijonų litų į autobusų parko atnaujinimą. Lietuvą ką tik pasiekė 9 itin prašmatnūs autobusai, kuriems nėra analogų nei vienoje Baltijos šalyje. Vieno autobuso kaina – pusantro milijono litų. Autobusai pasižymi itin patogiomis ergonominėmis sėdynėmis, tobulesne kondicionavimo sistema.

Kompanijos 250 autobusų kasdien kursuoja į 170 Europos miestų. Anot ECOLINES atstovų, keliones autobusu dažniausiai pasirenka jaunimas, kuriam svarbu komfortiškai pasiekti tikslą už patrauklią kainą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37179208sec.