Punkvos urvai atidaryti irgi žiemą

Ekskursijos trasa į Punkvos urvus (Punkevní jeskyně) Moravijos karsto srityje bus atidaryta taip pat žiemos sezoną. Moravijos karstas (į šiaurę nuo Brno) priklauso svarbioms karsto sritims Centrinėje Europoje. Čia atrasti 1100 urvų ir penki iš jų yra prieinami lankytojams.


Dažniausiai lankomi yra Punkvos urvai su 138 metrų gylio Macochos tarpekliu (Propast Macocha). Kasmet čia atvyksta apie 200 000 turistų iš viso pasaulio. Punkvos urvų visų koridorių ilgis tai apie 4,5 km. Lankytojams preinami 1260 metrų, o per 440 iš jų plaukiama valtimi.

Urvai yra Pustý žleb karsto kanjone, 2 km nuo turistų informacijos ir Skalní Mlýn restorano, Punkvos upe aukštyn. Jeigu nenorime vaikščioti, į urvus galima važiuoti turizmo traukiniu. Beveik valandinės ekskursijos metu aplankysime milžiniškas grotas ir koridorius su stalaktitais bei stalagmitais, kurie pasirodo netgi iki Macochos tarpeklio dugno. Čia mus laukia kruizas valtimi giliu, požeminiu Punkvos upeliu. Tada irgi sustosime ir aplankysime Masaryko grotą (Masarykův Dům), kuris yra žinomas dėl gražiausių stalaktitų ir stalagmitų.

Punkvos urvus galėsime aplankyti kasdien žiemą, išskyrus pirmadienius, 8:40 – 14:00 val. Dėl didelio turistų dėmesio siūlome rezervuoti anksčiau.Daugiau informacijos: www.moravskykras.net/en/moravian-karst.html


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.27968502sec.