Pilzenas - čekiško alaus sostinė

Mes vėl keliausime!


Tikriausiai kelionių į Čekiją dar reikės palaukti, tačiau savo svajonių maršrutą galite pradėti planuoti jau dabar! Todėl mes paruošėme Jums pasiūlymą savaitgalio kelionei.


Pilzenas - čekiško alaus sostinė


Pilzenas visų pirma garsėja alaus gaminimo tradicijomis ir „Pilsner Urquell“ alumi. Bet prieš atsisėdę prie alaus bokalo, pasivaikščiokite po istorinį miesto centrą. Apsilankykite Didžiojoje sinagogoje ir gotikinėje Šv. Baltramiejaus katedroje su aukščiausiu bažnyčios bokštu Čekijoje.


Šeštadienis


Šv. Baltramiejaus katedra – įspūdinga gotikinė bažnyčia su garsiąja Dievo Motinos statula. Lankytojams atviras 102,6 metrų aukščio bokštas.

Didžioji sinagoga – didžiausia sinagoga Čekijos Respublikoje ir trečia pagal dydį sinagoga pasaulyje po Jeruzalės ir Budapešto. Maurų-romėnų stiliaus pastatas vis dar žavi lankytojus gražiomis dekoracijomis ir ornamentais.

„Prazdroj“ alaus darykla – savo akimis pamatykite autentišką auksinio gėrimo gamybos procesą. Sužinokite viską apie naudojamas žaliavas, istorinius ir šiuolaikinius alaus virimo būdus. Tikroji atrakcija yra nefiltruoto alaus, pilamo tiesiai iš ąžuolo statinių, degustacija.

Pilzeno alaus muziejus – supažindina lankytojus su alaus virimo ir gėrimo tradicijomis, sukurtomis Čekijoje prieš daugelį metų.

Pilzeno požeminės paslaptys – per paslaptingą viduramžių požemių labirintą veda 800 metrų ilgio maršrutas.


Sekmadienis


„Techmania“ mokslo centras – interaktyvi paroda supažindina lankytojus su fizikos, matematikos ir biologijos paslaptimis. Vaikai ir suaugusieji gali patys atlikti eksperimentus naudodamiesi eksponatais.

Dinozaurų parkas – unikali vieta, kur galite sutikti skirtingų natūralaus dydžio dinozaurų modelių.

Marionečių muziejus – įdomi kelionė į lėlių teatro pasaulį. Muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 300 eksponatų.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.92805505sec.