Helsinkyje apdovanoti geriausieji viešbučiai ir turistinės vietos

Kiekvienais metais Suomijos sostinėje Helsinkyje vyksta Best of Helsinki Award apdovanojimai. Jau nuo rugsėjo mėnesio, svetainėje www.bestofhelsinki.fi buvo galima balsuoti už geriausius Helsinkio turizmo pramonės atstovus. Apdovanojimas skirstomas į šešias kategorijas. Balsavime dalyvavo 19 700 rinkėjų.

Best of Helsinki Awards apdovanojimus gavo:

Geriausias žiemos įvykis (Best Winter Experience): Baltijos silkių turgus. Helsinkio seniausias tradicinis turintis renginys, organizuojamas kasmet, spalio mėnesį. Nuo 1743 metų Baltijos jūros žvejai pristatydavo į turgų savo geriausius produktus, įskaitant sūdytą silkę ir kitas marinuotas žuvis.

Geriausias šeimos poilsis ir šauniausios pramogos (Best Family Resort & Fun): Kačių naktis Helsinkio Korkeasaari zoologijos sode. Iš tiesų zoologijos sode didžiosios katės yra pačios aktyviausios zoologijos sodo gyventojos. Be triukšmingųjų gyventojų, lankytojai klausėsi muzikos, šviesos, teatro vaidinimų bei aktyviai žaidė žaidimus.

Geriausia turistinė miesto vieta (Best Citybreak Attraction): Senasis turgus. Tai tradicinė pirkimo ir pardavimo vieta, Helsinkio širdis, kurioje jau 120 metų pardavinėjami šviežiausi maisto produktai.

Geriausias aptarnavimas (Best Citybreak Service): Royal Line vakaro kruizas. Tai nuostabus kruizas! Vasarą kiekvieną naktį vyksta dvi šio kruizo kelionės. Jo metu galima mėgautis Helsinkio nuostabiu gamtovaizdžiu ir puikia vakariene.

Geriausias Šiaurės įvykis (Best Nordic Oddity): World Village Festival. Festivalis kasmet vyksta gegužę, Kaisaniemi parke, kur susitinka viso pasaulio kultūros atstovai. Muzikos, šokių, meno ir cirko festivalis siūlo naujai požvelgti į toleranciją, daugiatautiškumą ir pasaulines problemas.

Geriausia susitikimo vieta (Best Meeting Experience): Hilton Helsinki Kalastajatorppa. Tai puiki vieta prie jūros, kuri siūlo geriausius restoranus ir moderniausias konferencijų sales. Visa tai užtikrina gerą nuotaiką, profesionalų aptarnavimą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18711305sec.