Alžyras kviečia apsilankyti kilimų festivalyje

Alžyre, Khenchela mieste, kasmet vyksta kilimų festivalis, kuriame berberai demonstruoja savo rankdarbius. Berberai kilimus iki šiol daro rankomis – vieno kilimo gamyba gali trukti iki trijų mėnesių, būtent todėl berberų kilimai yra brangiausi Alžyre.

Kilimas yra puikus suvenyras, kurį dažnas turistas įsigyja lankydamasis Alžyre. Berberų gentys, gyvenančios Atlaso kalnuose, turi senas kilimų gamybos tradicijas, kurios perduodamos iš kartos į kartą. Net jaunuoliai ir vaikai moka daryti dailiuosius kilimus.

Festivalis vyksta Khenchela mieste, esančiame Alžyro šiaurės rytuose – miestas yra 1200 metrų aukščiau jūros lygio. Dažno turgaus prekeivio rūbai yra tokie pat puošnūs ir ryškūs, kaip ir jų parduodami kilimai. Festivalyje galima pamatyti pačių įvairiausių berberų kilimų. Šie kilimai yra storesni, minkštesni ir sunkesni už tipiškus rytietiškus kilimus. Rankų darbo egzemplioriai yra nuolatiniai didmenininkų produkcijos konkurentai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::3.48747587sec.