Danijoje statoma rokenrolo karaliaus Elvio Preslio namo kopija

Apytikriai už 8000 kilometrų nuo Memfio (JAV) statoma rokenrolo legendos Elvio Preslio vilos kopija. Vakarų Danijos mieste Randers gimsta naujasis Greislandas. Į naująjį Elvio Preslio muziejų pamatinis akmuo įmūrytas šių metų birželio 15 dieną. Muziejaus įkūrėjas Henrikas Knudsenas tikisi, kad Elvio apartamentų kopija sugebės pritraukti tris ar net penkiskart daugiau lankytojų. Statistika rodo, kad kol kas Randers kasmet aplanko 25 000 turistų.

Iš senojo muziejaus, kuris šiuo metu yra gana prastos būklės, į naująją vilą bus perkelta 6000 įvairių Elviui Presliui priklaususių daiktų, tarp kurių yra įvairūs batai, laiškai ir gitaros. Planuojama, kad Graceland vila savo duris atvers per ateinančias Velykas.

Šiam projektui įgyvendinti surinkta 3,5 milijono eurų. Lėšų šiam projektui skyrė pats Kundsenas, trys privatūs investitoriai ir bankas. Henrikas Knudsenas yra didelis Elvio Preslio fanas ir jau nuo aštuonerių metų amžiaus kolekcionuoja rokenrolo karaliaus suvenyrus. Pirmoji jo išgirsta Elvio Preslio daina buvo Burning Love. Idėja pastatyti Greislendo kopiją Knudsenui gimė prieš dešimt metų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13993692sec.