Pietų Korėjoje prasidėjo didžiausias pasaulyje apsipirkimo festivalis

Šių metų liepos 21 – rugsėjo 12 dienomis Pietų Korėjos sostinėje Seule vyks didžiausias pasaulyje apsipirkimo festivalis Seoul Grand Sale. Šioje šventėje, truksiančioje beveik 54 dienas, dalyvaus beveik 5000 prekybos vietų visame mieste. Seoul Grand Sale – tai tikras apsipirkimo rojus Seulo gyventojams ir svečiams.

Kartu su prekybos centrais ir parduotuvėmis festivalyje dalyvauja restoranai ir viešbučiai, esantys prekybiniuose ir turistų dažnai lankomuose rajonuose. Žmonės turės galimybę įsigyti įvairias prekes už ypatingas kainas bei pasinaudoti įvairiausiomis akcijomis.

Seoul Grand Sale metu daugiau kaip 5000 įstaigų, susijusių su prekyba, viešu maitinimu, kultūra, kosmetika, sveikata, bus galima tikėtis nuolaidų net iki 60%. Seulo gyventojai ir miesto svečiai už įvairius nuolaidų kuponus galės gauti nuolaidas garsiuose restoranuose, turizmo objektuose, o kai kur už šiuos kuponus bus galima nemokamai pasivaišinti ledais ir gėrimais.

Tarp festivalio dalyvių yra visame pasaulyje garsūs parduotuvių tinklai, restoranai ir pramogų kompleksai, kuriuose dažnai lankosi tiek miestelėnai, tiek turistai. Seoul Grand Sale dalyviai yra ir didieji prekybos centrai, duty free parduotuvės, kavinės, kino teatrai ir muziejai – iš viso 4200 dalyvių, atstovaujančių 20 kategorijų.

Daugiau informacijos apie šį festivalį galima rasti interneto svetainėje www.seoulgrandsale.com.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65237999sec.