Keleiviai pageidauja lėktuvuose įrengti atskirą skyrių vaikams

Beveik 80% turizmo informacijos agentūros Skyscanner apklaustųjų žmonių pasisakė už atskiro skyriaus šeimoms su vaikais lėktuvuose įvedimo. Idėja atlikti šį tyrimą kilo po to, kai viena oro bendrovės Qantas keleivė pateikė pareiškimą su skundu, kad skrydžio metu nuolat verkęs vaikas sukėlė jai klausos problemų ir ausų kraujavimą.

8% apklaustųjų teigė, kad nemato reikalo įrengti lėktuvų salonuose tokį skyrių. 4% apklausoje dalyvavusių tėvų teigė galintys užtikrinti deramą savo vaikų elgesį skrydžio metu, todėl kitiems keleiviams tikrai nereikia klausytis pašalinio triukšmo ar klyksmų. 15% respondentų neįžvelgė tame jokios problemos apskritai.

Siekiant išspręsti šią problemą, buvo iškelta auklės paslaugų teikimo lėktuvuose idėja. Būta nuomonių, kad skristi lėktuvu būtų leidžiama tik tiems vaikams, kurie elgiasi deramai. Vienas apklausos dalyvis pasisakė dar griežčiau, - jo nuomone, vaikai visuomet privalo būti už „tėvų pavadžio“.

Skyscanner yra viena iš Europos paieškos sistemų, kuri teikia vartotojams informaciją apie skrydžius ir aviabilietus. Šioje sistemoje galima palyginti 600 oro bendrovių siūlomas aviabilietų kainas skrendant daugiau nei 670 tūkstančių skrydžių maršrutų. Skyscanner interneto svetainėje kiekvieną mėnesį apsilanko vartotojų iš 200 pasaulio šalių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45933294sec.