airBaltic pateko į inovatyviausių pasaulyje oro bendrovių Top 10

Oro bendrovė „airBaltic“ pateko į dešimties pačių inovatyviausių oro bendrovių pasaulyje 2010 metais sąrašą, kurį sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends.com“. „airBaltic“ tokį įvertinimą pelnė dėl sėkmingai įgyvendinto prekės ženklo išplėtimo į taksi ir dviračių nuomos paslaugų sritis – „BalticTAXI“ ir „BalticBike“.

„airBaltic“ visuomet orientavosi ne tik į pigių skrydžių pasiūlą, bet ir į inovatyvių sprendimų bei paslaugų asortimento plėtrą. Džiaugiamės, kad esame pastebėti ir taip aukštai įvertinti tarp šimtų oro bendrovių visame pasaulyje. Taip tikimės pritraukti ir daugiau dėmesio Baltijos regionui“, – sako „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

„BalticBike“ yra pirmoji dviračių nuomos savitarnos paslauga Baltijos šalyse, pristatyta 2010 m. birželį. „BalticBike“ orientuojasi tiek į poilsiautojus, norinčius pasižvalgyti po lankomus miestus, tiek į žmones, ieškančius greito ir ekologiško transporto darbo tikslais. „BalticBike“ šiuo metu siūlo 100 dviračių 11-oje punktų Rygoje ir Jūrmaloje.

„BalticTAXI“, įkurta Rygoje, siekė pagerinti taksi paslaugų verslą Latvijoje, kadangi, pasak „airBaltic“ atstovų, taksi vairuotojai piktnaudžiavo paslaugų apmokestinimu ir kenkė Rygos įvaizdžiui. „BalticTAXI“ verslas grindžiamas skaidrumu ir atsakingumu – pavyzdžiui, kelionėms iš oro uosto į bet kurią vietą Rygoje taikoma viena fiksuota kaina. „BalticTAXI“ personalą sudaro profesionalūs uniformuoti vairuotojai.

Tarp kitų šiais metais „airBaltic“ pristatytų inovacijų yra ir „Apple iPads“, kurie suteikiami keleiviams skrydžių metu, rožių puokščių pardavimas ir įteikimas lėktuve, natūralus ir vietoje išaugintas maistas verslo klasės keleiviams, kurį pristatė vienas žinomiausių virtuvės meistrų Baltijos regione – Martins Ritins.

„Airlinetrends.com“ nuolat stebi aviacijos rinką visame pasaulyje ir domisi komercinėmis inovacijomis, kurias skatina kintanti vartotojų elgsena.

„airBaltic“ šiemet taip pat buvo įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. Prizą skyrė „The Budgies World Low Cost Airline Awards“ komisija, pagyrusi oro bendrovę už novatoriškumą marketingo srityje siūlant vertingus produktus ir paslaugas. „Komisija mano, kad oro bendrovė nusipelno specialaus įvertinimo kaip viena pasaulio aviacijos rinkos lyderių“, – buvo teigiama komisijos ataskaitoje.

Apie oro bendrovių TOP10 galima paskaityti: www.airlinetrends.com/2010/12/23/top-10-most-popular-stories-2010/.

„BalticBike“ video (latvių kalba): www.balticbike.lv/index.php?id=video1&L=lv.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino.

Neseniai oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19128704sec.