Baltijos šalių SIXT pripažinta meistriška verslo pradėjimo srityje

Mums garbė paskelbti, kad Baltijos šalių SIXT gavo vidinį SIXT 2010-ųjų metų Meistriškumo verslo pradėjimo srityje apdovanojimą (Award of Excellence in Business Start-Up 2010) už pakartotinį SIXT prekės ženklo įvedimą į trijų šalių rinką tuo pačiu metu vykdant didžiulę viešųjų ryšių kampaniją, kuri buvo pripažinta visų šalių mastu. Apdovanojimą 2010 m. gruodžio 12 d. Stambule, Turkijoje, per 14-ąjį metinį visuotinį „Sixt International AGC“ suvažiavimą atsiėmė SIXT generalinis direktorius Baltijos šalims Arnis Jaudzems.

Kartu su Baltijos šalių SIXT kategorijoje „Meistriškumas verslo pradėjimo srityje 2010“ (Excellence in Business Start-Up 2010) buvo nominuota Jordanijos SIXT už greitą verslo pradėjimą Jordanijoje ir integraciją į SIXT sistemą bei Bosnijos ir Hercegovinos SIXT už SIXT įvedimą į Bosnijos rinką ir pirmavimo rinkoje perėmimą.

Apie Sixt

"Sixt"- viena iš Europoje pirmaujančių įmonių automobilių nuomos, išperkamosios nuomos ir automobilių parkų valdymo paslaugų srityje. Kompanija teikia pilno aptarnavimo automobilių išperkamosios nuomos, automobilių parkų valdymo paslaugas ir konsultacijas dėl automobilių parkų valdymo, siūlo naujoviškus internetinius sprendimus ir automobilių pardavimą pasibaigus ilgalaikei nuomai. Daugiau apie įmonę svetainėje: www.sixt.lt

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::1.33111119sec.