airBaltic bendradarbiaus su olandų oro bendrove KLM

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ sudarė bendradarbiavimo sutartį su olandų oro bendrove „KLM Royal Dutch Airlines“. Oro bendrovės siūlys patogius jungiamuosius skrydžius per Amsterdamo ir Rygos oro uostus.

„airBaltic“ ir KLM taip pat susitarė dėl bendro kodo naudojimo savo skrydžiams. Remiantis susitarimu, „airBaltic“ savo vardu siūlys patogius KLM jungiamuosius skrydžius per Amsterdamo oro uostą – į Europos ir užatlantės miestus, o KLM galės pardavinėti skrydžių bilietus „airBaltic“ vykdomiems reisams į Rytų Europą, Rusiją ir NVS šalis.

KLM – viena didžiausių oro bendrovių Europoje, turinti didžiulę patirtį civilinėje aviacijoje. „airBaltic“, bendradarbiaudama su KLM, savo klientams galės pasiūlyti per 150 krypčių visame pasaulyje. „airBaltic“ keleiviai per Amsterdamo Šipolio (Schiphol) oro uostą galės vykti 72 tarpžemyninėmis ir 79 kryptimis Europoje.

Skrydžių bilietus žemiausiomis kainomis galima įsigyti „airBaltic“ interneto svetainėje www.airbaltic.com ir interneto kelionių agentūroje www.airbaltictravel.com.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25511098sec.