airBaltic trigubina skrydžių iš Palangos skaičių

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“, jausdama poreikį didesnei skrydžių iš Vakarų Lietuvos pasiūlai, nuo kovo 28 dienos šalia dabar vykdomų 4 reisų iš Palangos oro uosto pridės 10 naujų.

Oro bendrovės lėktuvai, prasidėjus naujam vasaros skrydžių sezonui, Palangos oro uoste kils ir leisis visomis savaitės dienomis po du kartus per dieną – rytais ir vakarais.

„Oro transporto rinkoje ekonomikos nuosmukis ryškiausiai atsispindėjo sumažėjusiu keleivių skaičiumi, kuris pakoregavo daugelio oro bendrovių skrydžių planus. Šiemet jau juntame atsigavimo nuotaikas ir vertiname realias galimybes didinti skrydžių skaičių. Tikimės, kad vėl ims didėti verslo keleivių srautai, taip pat vasara į Lietuvos pajūrį pritrauks daugiau vokiečių, rusų, skandinavų turistų“, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje vadovas Tadas Vizgirda.

„Ši žinia mums labailaukta ir maloni. Kai keleivis turi pasirinkimo galimybę, jam siūlomas patogus skrydžių laikas, geras dažnumas bei patraukli kaina ir oro uostas yra netoli namų, manau, priimti sprendimąkeliauti lėktuvu yra paprasta ir naudinga. Džiaugiamės, kad vakarų regionogyventojai turės didesnį pasirinkimą planuodami savo atostogas, verslo keliones. Patogiau atvykti bus ir užsienio šalių piliečiams“, – sako Tarptautinio Palangos oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė.

„airBaltic“ nuo kovo pabaigos iš Palangos į Rygą vykdys 14 reisų per savaitę. Keleiviai skraidinami lėktuvu „Fokker 50“, o skrydis trunka 45 minutes. Bilietas į vieną pusę kainuoja nuo 125 litų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

Per praėjusius metus oro bendrovė Palangoje sulaukė 24,1 tūkst. keleivių ir atliko 896 skrydžius. Vidutinis lėktuvų salonų užpildymas per mėnesį sudarė 52 procentus.

Skrydžių bilietus žemiausiomis kainomis galima įsigyti „airBaltic“ interneto svetainėja www.airbaltic.com ir interneto kelionių agentūroje www.airbaltictravel.com.

 

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 29 lėktuvai: šeši „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir trys „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21821713sec.