airBaltic žurnalą bus galima skaityti iPad

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ sukūrė aplikaciją, skirtą oro bendrovės lėktuvuose platinamo žurnalo „Baltic Outlook“ skaitymui „Apple iPad“ kompiuteriais. Nuo šiol skaityti apie kelionių kryptis, interviu su įžymybėmis, naujausių knygų, filmų ir muzikos įrašų apžvalgas, „airBaltic“ naujienas ir kitas įvairenybes galės ne tik „airBaltic“ keleiviai, bet ir visi „iPad“ ir „iPhone“ savininkai. Nemokama aplikacija prieinama „Apple“ tinklalapyje „iTunes“.

„Kas mėnesį leidžiamą žurnalą „Baltic Outlook“ skaitydavo iki 300 tūkstančių žmonių, vykstančių „airBaltic“ lėktuvais. Ir nors daug žmonių neskraido reguliariai, jie išreiškė norą kokybiškų straipsnių kopijas gauti nuolat. Taigi, nauja aplikacija sudarys sąlygas „Baltic Outlook“ pasiekti visuomet. Tai vienintelis Baltijos šalių žurnalas, kurį galima skaityti „Apple“ kompiuteriais „iPad“, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

Naujoji „Baltic Outlook“ aplikacija „iPad“ ir „iPhone“ savininkams leis patogiai skaityti įdomių kelionių istorijas, sužinoti apie naujas oro bendrovės kelionių kryptis, rasti restoranų ir renginių apžvalgas, kelionių patarimus.

„Baltic Outlook” leidžia „Frank‘s House“, žurnalas platinamas „airBaltic“ skrydžių metu, kai kuriuose viešbučių tinkluose ir geriausiuose restoranuose Baltijos šalyse.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.08223295sec.