airBaltic tobulina verslo klasės koncepciją

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ tobulina savo verslo klasės koncepciją – iš anksto įsigyjami verslo klasės bilietai kainuos mažiau.

Nuo balandžio 26 d. verslo klasės keleiviai, skrendantys lėktuvais „Bombardier Q400 NextGen“ ir „Fokker 50“ turės daugiau erdvės, nes šalia esanti kėdė bus laisva.

Pagerinta verslo klasės koncepcija taip pat suteiks daugiau galimybių naudotis šios klasės keleiviams siūlomais privalumais: pirmenybe registruojantis skrydžiui oro uoste, papildomas bagažo kiekis, galimybe lankytis verslo klasės laukiamajame, patogiomis sėdimosiomis vietomis, pramogomis skrydžio metu, išskirtiniais patiekalais ir gėrimų įvairove skrydžio metu.

Neseniai „airBaltic“ savo verslo keleiviams pasiūlė skrydžio metu mėgautis subtilaus skonio „Nespresso“ kava. Taip pat verslo klase skrendantys keleiviai gali iš anksto užsisakyti valgių iš kiekvienam skrydžių sezonui ruošiamo valgiaraščio, kurį ruošia Baltijos šalyse pripažintas virtuvės šefas Martins Ritins. Patiekalams naudojami produktai, tiekiami iš vietinių ūkininkų.

Ateityje „airBaltic“ planuoja pasiūlyti ir daugiau privalumų verslo klasės keleiviams, iš anksto užsisakantiems bilietus.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17047191sec.