airBaltic nominuota trijose Baltic PR Awards kategorijose

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nominuota trijose viešųjų ryšių apdovanojimų Baltijos šalyse „Baltic PR Awards“ nominacijų kategorijose: pasiekimų tarptautinėje komunikacijoje, ryšių su klientais ir krizės komunikacijos.

Vertinant „airBaltic“ tarptautinę komunikaciją, „Baltic PR Awards“ komisijai buvo pristatyta oro bendrovės aktyvios verslo pasiekimų ir apdovanojimų komunikacijos strategija. Per 2010 metus „airBaltic“ pelnė net tris pasauliniu mastu pripažįstamus apdovanojimus (Budgies World Low Cost Airline Awards, Airline of the Year 2009/2010, Air Transport World Phoenix Award 2010) ir tai panaudojo pritraukiant naujų klientų, tarptautinės žiniasklaidos, verslo ir politikų dėmesį.

Per 2010 metus „airBaltic“ sulaukė 700 žiniasklaidos atstovų vizitų, apie oro bendrovę buvo parengta 15 tūkst. publikacijų įvairių šalių leidiniuose. Žiniasklaida, keliavusi su „airBaltic“ ir aplankiusi oro bendrovės siūlomas kryptis, atstovavo daugelį pasaulyje pripažintų pavadinimų: „Die Welt“, „The New York Times”, „The Daily Telegraph“, „Handelsblatt“, BBC, CNN Traveller, „Forbes“, „Airliner World“, „Air Transport World“, „Borsen“, „Metro“, „Elle“, GQ, „Itartass“ ir kitus.

Pernai dėl Islandijos ugnikalnio išsiveržimo ir dulkių debesies kilusios suirutės oro bendrovei teko priimti komunikacijos iššūkį – jį išsprendė nauju būdu. „airBaltic“ iškart po išsiveržimo ėmė kurti informacijos teikimo centrą savo socialinės žiniasklaidos kanaluose, kur kiekvienas informuotas keleivis pats tapo informatoriumi ir galėjo padėti kitiems keleiviams, įstrigusiems kitų šalių oro uostuose. Šis komunikacijos sprendimas pateko į dvejas „Baltic PR Awards“ nominacijų kategorijas – ryšių su klientais ir krizės komunikacijos.

Daugiau apie “Baltic PR Awards”: balticprawards.com

Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.098032sec.