airBaltic didina vasaros skrydžių skaičių

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ nuo birželio didina skrydžių į Varšuvą, Gdanską ir pietų Italijos miestą Barį skaičių. Bendrai „airBaltic“ vasaros sezonu iš Rygos oro uosto pasiūlys tris naujas kryptis – į Budapeštą, Gdanską ir Barį bei padidins skrydžių dažnumą į dvylika miestų.

Nuo birželio į Varšuvą „airBaltic“ skraidys 3 kartus per dieną, o į Gdanską – 6 kartus per savaitę. Nauju maršrutu į Barį, įsikūrusį Adrijos jūros pakrantėje, nuo liepos oro bendrovės lėktuvai skraidys dukart per savaitę.

„airBaltic“ jau anksčiau padidino vasaros skrydžių skaičių į Paryžių (viso 10 kartų per savaitę), Amsterdamą (11 kartų per savaitę), Atėnus (5 kartus per savaitę), Bilundą (5 kartus per savaitę), Baku (3 kartus per savaitę), Kijevą (3 kartus per dieną), Nicą (4 kartus per savaitę), Simferopolį (3 kartus per savaitę), Vasą (6 kartus per savaitę), Umeo (6 kartus per savaitę) ir Ciurichą (6 kartus per savaitę).

Taip pat nuo birželio 7 dienos „airBaltic“, bendradarbiaudama su Švedijos oro bendrove „Skyways“, keleiviams siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą ir Berlyną. Skrydžiai į Stokholmo Arlandos ir Berlyno Tegelio oro uostus vyks kasdien, išskyrus šeštadienius.

Visas skrydžių tvarkaraštis ir bilietai prieinami „airBaltic“ interneto svetainėje www.airbaltic.com ir interneto kelionių agentūroje www.airbaltictravel.com.

Šiuo metu oro bendrovė skraido į daugiau kaip 80 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., „Baltijas aviācijas sistēmas SIA“ – 47,2 proc. akcijų. . Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 lėktuvai: šeši „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“, dešimt „Fokker 50“ lėktuvų ir aštuoni „Bombardier Q400 NextGen“. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.087363sec.